CMP0603-FX-27R0ELF
MFR.Part #
CMP0603-FX-27R0ELF
JLCPCB Part #
C4292197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS