CMP0603AFX-3901ELF
MFR.Part #
CMP0603AFX-3901ELF
JLCPCB Part #
C4104347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS