CMP0603AFX-1500ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP0603AFX-1500ELF
JLCPCB Part #
C5574737
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS