CMH322522-8R2KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMH322522-8R2KL
JLCPCB Part #
C7108540
Package
1210
Description
170mA 2Ω 8.2uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS