CMH322522-100KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMH322522-100KL
JLCPCB Part #
C1848799
Package
1210
Description
10uH 150mA 2.1Ω Molded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS