CM453232-331KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CM453232-331KL
JLCPCB Part #
C2042367
Description
14Ω 330uH 85mA Magnetic Shielded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS