CM453232-180KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CM453232-180KL
JLCPCB Part #
C2049770
Package
1812
Description
18uH 190mA 2.8Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS