CM453232-101KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CM453232-101KL
JLCPCB Part #
C2042466
Description
100uH 110mA 8Ω Magnetic Shielded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS