CI201210-8N2J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI201210-8N2J
JLCPCB Part #
C19393655
Package
0805
Description
10@100MHz 280mΩ 300mA 8.2nH ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS