CI201210-47NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI201210-47NJ
JLCPCB Part #
C19356661
Package
0805
Description
15@100MHz 300mA 47nH 700mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS