CI201210-15NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI201210-15NJ
JLCPCB Part #
C19299320
Package
0805
Description
10@100MHz 15nH 300mA 400mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS