CI100505-39NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI100505-39NJ
JLCPCB Part #
C6142927
Package
0402
Description
100mA 39nH 8@100MHz 900mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS