CI100505-22NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI100505-22NJ
JLCPCB Part #
C1330179
Package
0402
Description
1.9GHz 200mA 22nH 600mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS