CI100505-1N0D
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CI100505-1N0D
JLCPCB Part #
C2043597
Package
0402
Description
1nH 300mA 6GHz 80mΩ 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS