CHV2512-FX-1003ELF
MFR.Part #
CHV2512-FX-1003ELF
JLCPCB Part #
C2075651
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 3kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS