CHV2512AJW-106ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHV2512AJW-106ELF
JLCPCB Part #
C4090032
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS