CHV2010-JW-516ELF
MFR.Part #
CHV2010-JW-516ELF
JLCPCB Part #
C2081395
Description
-55℃~+155℃ 2kV 500mW 51MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS