CHV2010-FX-2203ELF
MFR.Part #
CHV2010-FX-2203ELF
JLCPCB Part #
C2081861
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2kV 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS