CHV1206-JW-104ELF
MFR.Part #
CHV1206-JW-104ELF
JLCPCB Part #
C1518155
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW 800V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS