CHV0805-JW-334ELF
MFR.Part #
CHV0805-JW-334ELF
JLCPCB Part #
C4350098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS