CHV0805-JW-104ELF
MFR.Part #
CHV0805-JW-104ELF
JLCPCB Part #
C4275234
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS