CHV0805-FX-1005ELF
MFR.Part #
CHV0805-FX-1005ELF
JLCPCB Part #
C4283984
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS