CHV0805-FX-1004ELF
MFR.Part #
CHV0805-FX-1004ELF
JLCPCB Part #
C4073174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS