CHV0805-FX-1003ELF
MFR.Part #
CHV0805-FX-1003ELF
JLCPCB Part #
C4016015
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS