CHV0603-JW-334ELF
MFR.Part #
CHV0603-JW-334ELF
JLCPCB Part #
C4271746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS