CHV0603-FX-9104ELF
MFR.Part #
CHV0603-FX-9104ELF
JLCPCB Part #
C4340804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS