CHV0603-FX-1603EST
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHV0603-FX-1603EST
JLCPCB Part #
C3928481
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS