CHP0805-FX-3831ELF
MFR.Part #
CHP0805-FX-3831ELF
JLCPCB Part #
C6149792
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS