CHP0603-FX-1051ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHP0603-FX-1051ELF
JLCPCB Part #
C5619430
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS