CGA0603MLC-12E
MFR.Part #
CGA0603MLC-12E
JLCPCB Part #
C2655509
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.2pF 10nA 12V 30V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS