CGA0603MLA-22750E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CGA0603MLA-22750E
JLCPCB Part #
C2656208
Package
0603
Description
17V 22V 30A 33V 75mJ 75pF@1kHz 0603 Varistors ROHS