CG0603MLA-5.5ME
MFR.Part #
CG0603MLA-5.5ME
JLCPCB Part #
C780181
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 18V 24V 270pF 30A@8/20us 5.5V ESD IEC 61000-4-2 0603 Varistors ROHS