CG0402MLA-18KG
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CG0402MLA-18KG
JLCPCB Part #
C1518195
Package
0402
Description
14V 18V 20A 28V 45V 50mJ 85pF@1MHz 0402 Varistors ROHS