CF453215-100K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CF453215-100K
JLCPCB Part #
C19618710
Package
1812
Description
1.6Ω 10uH 250mA 50@2.52MHz ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS