CF322513-3R3K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CF322513-3R3K
JLCPCB Part #
C19597442
Package
1210
Description
1.2Ω 260mA 3.3uH 30@7.96MHz ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS