CF322513-150K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CF322513-150K
JLCPCB Part #
C19483431
Package
1210
Description
130mA 15uH 2.8Ω 30@2.52MHz ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS