CF322513-100K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CF322513-100K
JLCPCB Part #
C19478170
Package
1210
Description
10uH 150mA 2.1Ω 30@2.52MHz ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS