CDSOT23-T24C
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOT23-T24C
JLCPCB Part #
C3710737
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 12A@8/20us 1uA 24V 26.7V 49V 500W 63pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS