CDSOT236-T24
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOT236-T24
JLCPCB Part #
C1981469
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 350W@8/20us 40pF 58.3V 6A@8/20us Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS