CDSOT236-T15
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOT236-T15
JLCPCB Part #
C1981495
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃ 10A@8/20us 15V 16.7V 1uA 34.6V 350W@8/20us 50pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOT-23-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS