CDSOT236-T12
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOT236-T12
JLCPCB Part #
C5618233
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃ 12A@8/20us 12V 13.3V 19V 1uA 350W@8/20us 80pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOT-23-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS