CDSOD323-T24SC
MFR.Part #
CDSOD323-T24SC
JLCPCB Part #
C1972939
Description
1 12A@8/20us 24V 26.7V 400W@8/20us 49V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS