CDSOD323-T18
MFR.Part #
CDSOD323-T18
JLCPCB Part #
C1973116
Description
-55℃~+150℃ 1 18V 1uA 20V 29V 350W@8/20us 3pF 8A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS