CDSOD323-T12L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOD323-T12L
JLCPCB Part #
C1974297
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 11A@8/20us 12V 13.3V 19V 1pF 1uA 350W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS