CDNBS08-SRDA12-4
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDNBS08-SRDA12-4
JLCPCB Part #
C1983465
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 15pF 1uA 25.9V 27A@8/20us 500W@8/20us Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS