CD214L-T85ALF
MFR.Part #
CD214L-T85ALF
JLCPCB Part #
C1984035
Description
-55℃~+150℃ 104.3V 137V 20.8A 3kW 5uA 85V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS