CD214L-T70ALF
MFR.Part #
CD214L-T70ALF
JLCPCB Part #
C1984044
Description
-55℃~+150℃ 113V 26.6A 3kW 5uA 70V 86V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS