CD214L-T48ALF
MFR.Part #
CD214L-T48ALF
JLCPCB Part #
C3701665
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 38.8A 3kW 48V 53.3V 5uA 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS