CD214L-T33ALF
MFR.Part #
CD214L-T33ALF
JLCPCB Part #
C1984431
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 33V 3kW 40.6V 53.3V 56.2A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS