CD214L-T20ALF
MFR.Part #
CD214L-T20ALF
JLCPCB Part #
C1983987
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 20V 24.5V 32.4V 3kW 5uA 92.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS